
Манекен женский сборной на подставке с креплением в ногу (Ната)
1 920 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (50) 929-70-93
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Манекен – об'ємна фігура, яка передає пропорції тіла. Він дозволяє надати будь-якій речі товарного вигляду і привернути увагу покупців. Завдяки такому манекену, кожен покупець може чітко уявити, як на ньому сидітиме той чи інший предмет одягу, розглянути його фасон і крій. Ще важливим атрибутом манекена є хороша якість і доступна ціна, він стане вигідним придбанням для вашого бізнесу.
Зверніть увагу! Між виробами одного виду допускається невелика різниця відтінків. Також, відтінок манекена може відрізнятися від фото, представленого на сайті, через налаштування екрана Вашого пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Женские |
| Вид | Манекены - демонстрационные формы |
| Размер | 40 |
| Материал | Пластик |
| Вид поверхности | Матовый |
| Цвет | Бежевый |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем груди | 78 мм |
| Объем талии | 58 мм |
| Объем бедер | 87 мм |
| Высота | 160 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 920 ₴



