У кожному магазині одягу, чи то бутик, чи то секонд-хенд, має бути приміркова кабінка. Насамперед, цим Ви забезпечуєте зручність у примірці виробів для Ваших покупців.
Снадавши приміркову необхідний комплектуючий: дзеркалом, гачками для одягу, шторою, і пуфом, Ви отримаєте прекрасне та зручне доповнення до інтер'єру Вашого магазину.
У нашому інтернет-магазині Ви знайдете широкий вибір обладнання для магазинів одягу та взуття. За додатковою консультацією зверніться до менеджера сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Регульовані ніжки | Ні |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Призначення | Для одягу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр труби | 25 |
| Глибина | 550 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


