Плічка є одним з важливих складових обладнання для магазину одягу. Вже не для кого не секрет, що презентація товару на пряму впливає на його продажу. Якщо рекламовані вироби будуть представлені правильно і якісно, внаслідок, збільшиться кількість Ваших потенційних покупців, і відповідно ― продажу.
З допомогою плічок для одягу Ви зможете акуратно розмістити товар на вітрині, і при цьому зробити його максимально доступним і зручним для огляду покупцям.
Правильна презентація рекламованої продукції, в даному випадку одягу, відіграє дуже важливу роль у подальшому розвитку бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (без поперечини) |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини, Для особистого користування |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Немає |
| Обертовий гачок | Ні |
| Ширина | 460 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 250 мм |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴






