Застосування: спідня білизна, для дитячого одягу, вішалки для легкого одягу.
Розмір: довжина 27 (см); висота 12 (см), товщина 1 (мм).
Крючок не поворотний.
Прищіпки пластикові.
Материал: полистирол (ps).
Виробник Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Виробник | Marc |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Прищіпки | Є |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для нижньої білизни |
| Обертовий гачок | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴



