
Стелаж для насіння на 35 кишень
867 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SEMENA\5
+380 (50) 929-70-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стенд під насіння.
Висота 90 см
Ширина 65 см
Глибина кишені 10 см
Кількість кишень 35 шт.
Кількість полиць 5 шт.
Матеріал сталевий дріт завтовшки 3 (мм).4 (мм) і 5 (мм).
Колір: Білий.
Виробник Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Призначення | Для продажу насіння |
| Тип | Стенд |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴


