
Стелаж для насіння на 8 полиць
1 161 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SEMENA\8
+380 (50) 929-70-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стенд під насіння.
Висота 1450 (мм).
Ширина 650 (мм).
Глибина кишені 100 (мм).
Кількість кишень 49 (шт.).
Кількість полиць 8 (шт).
Кріплення: Підставка (встановлюється на підлозі) і гачки (підвішується на стіну,сітку).
Матеріал сталевий дріт завтовшки 3 (мм),4 (мм) і 5 (мм).
Колір: Білий.
Виробник Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Призначення | Для продажу насіння |
| Тип | Стенд |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴




