
Гачок S-подібний оцинкований середній
10 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 929-70-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гачки призначені для демонстрації різноманітного товару. Вони можуть розміщуватися на торговій сітці, трубі або будь-якому іншому зачепі.
За допомогою таких невеликих гачків Ви зможете компактно розмістити продукцію в підвішеному вигляді на вітрині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Крючков |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гачки |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 73 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина металу | 4 мм |
| Довжина загину | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴

