
Тент на торгівельний намет 4 х 2 (м).
2 350 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 929-70-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тент на торговую палатку - это верхнее покрытие, извотовлен из ткани "Оксфорд" плотностью 150 (г/м). Применяется для рынков, ярмарок, выездной торговли и других мероприятий на открытом воздухе.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Тент |
| Сфера використання | Вулична торгівля |
| Кількість стінок | 3 шт. |
| Тканина | Поліестр |
| Щільність | 150 г/м2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴

