
Дисплей навісної на три полиці
405 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SD-05
+380 (50) 929-70-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітчасте обладнання є багатофункціональним, практичним, а найголовніше — економним способом обладнати магазин. Завдяки простим конструкціям і додатковим аксесуарам можна красиво та правильно офрмити вітрину, водночас компактно розмістити широкий асортимент товарів.
Популярність і популярність сітчастого обладнання зумовлена його технічними характеристиками: широкий вибір різноманітних форм (обертальні, окремі, збірні) і розмірів, можливість комбінування комплектувальних елементів сітки, універсальність і легкість конструкції, а також надійність використовуваних матеріалів.
Наш інтернет-магазин представляє Вашу увагу широкий асортимент сітчастого обладнання для магазинів та інших торгових точок.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Основні | |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Тип | Стенд |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 12 см |
| Діаметр дроту | 0.4 см |
| Бічна ширина | 10.5 мм |
| Висота переднього борту | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴

