
Настінний дисплей під насіння на 28 комірок
838 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SD-06
+380 (50) 929-70-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітчасте обладнання є багатофункціональним, практичним, а найголовніше — економним способом обладнати магазин. Завдяки простим конструкціям і додатковим аксесуарам можна красиво та правильно офрмити вітрину, водночас компактно розмістити широкий асортимент товарів.
Популярність і запитаність сітчастого обладнання зумовлена його технічними характеристиками: широкий вибір різноманітних форм (обертальні, окремі, збірні) і розмірів, можливість комбінування комплектувальних елементів сітки, універсальність і легкість конструкції, а також надійність використовуваних матеріалів.
Наш інтернет-магазин представляє до вашої уваги широкий асортимент сітчастого обладнання для магазинів та інших торгових точок.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Основні | |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Тип | Стенд |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Кількість полиць | 7 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість осередків | 28 шт |
| Розмір комірки | 9 х 19 х 9 (см) |
| Бічна ширина | 9 мм |
| Діаметр дроту | 0.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838 ₴

