Манекен виготовлений із якісного пластику золотистого кольору, має пластиковий поворотний гачок для підвішування.
Такі манекени призначені для демонстрації жіночих бюстгальтерів у магазинах одягу та інших торгових площах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Манекени - демонстраційні форми |
| Колір | Золотистий |
| Тип | Жіночі |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, | 27 см |
| Висота погруддя, | 19 см |
| Глибина грудей, | 11.5 см |
| Висота з гачком, | 25.5 см |
| Діаметр чашки, | 11.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴





