
Стійка торгова з притискними кишенями
855 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NH3A
+380 (50) 929-70-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка виготовлена з металевого дроту діаметром 3 (мм) і покрита білою порошковою фарбою. Вона має п'ять секцій, на кожній з яких по 9 притискних аркових кишень. Дисплей можна розмістити як на підлозі, так і підвісити на стіну за допомогою гачків.
Такі стійки використовуються для презентації різної продукції: листівок, насіння, наборів для рукоділля тощо.
У нашому інтернет-магазині широкий вибір сітчастого обладнання, яке є найекономнішим і найпрактичнішим. Подивитися асортимент Ви можете на нашому сайті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для широкого спектру товарів |
| Тип | Стійка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | порошкова фарба |
| Кількість секцій | 5 шт |
| Глибина кишені | 5 мм |
| Загальна кількість кишень притискних | 45 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 855 ₴

