Манекени ніг виготовлені з високоякісного пластику тілесного кольору, має гладку поверхню, що дасть змогу зберігати делікатні вироби від пошкоджень. Манекен має форму жіночої ноги, у такий спосіб дає об'ємне уявлення покупцям про те, як товар, що рекламується, матиме на людині. Такі манекени призначені для демонстрації жіночих шкарпеток і гольфів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Манекени - демонстраційні форми |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Жіночі |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39 см |
| Довжина стопи | 21 см |
| Обсяг ноги вгорі | 33 см |
| Обсяг ноги внизу | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴



