- Висота — 51 (См).
- Обсяг голови — 52 (См).
- Ширина в плечах — 25 (См).
- Ширина збоку — 16 (См).
Манекени жіночих голів на підставках призначені для демонстрації головних уборів, а саме: шапок, бейсболок, панам, капелюх і перуків, а також такі манеєни використовуються для презентації ювелірних виробів. Об'ємні манекени голів із товаром, що рекламується, дають змогу передати чудове уявлення про те, який вигляд ця річ матиме на людині. Відповідно, товар, який демонструється на манекенах голів, продаватиметься набагато краще.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Жіночі |
| Вид | Манекени - демонстраційні форми |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Характеристики | |
| Висота | 51 см |
| Обсяг голови | 52 мм |
| Ширина по плечах | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴





