- Довжина – 800 (мм).
- Ширина – 650 (мм).
- Щільність – 10 (мікрон).
- Кількість в упаковці 50 (шт).
- Матеріал – поліетилен.
Поліетиленові чохли є чудовими помічниками як у сфері торгівлі, так і в побуті. Вони можуть використовуватися для зберігання та транспортування одягу, оберігаючи вироби від пилу, вологи, бруду, а також від зовнішніх пошкоджень. Чохли допоможуть зберегти тканинні вироби у чистому та охайному вигляді. А також вони застосовуються як мішки для упаковки різного товару: іграшок, сумок, постільної білизни, подушок, ковдр, рушників та іншого домашнього текстилю. Поліетиленова упаковка є одним з найбільш економічних і надійних способів упаковки продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чохол стандартний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 0.1 см |
| Вологонепроникний | Так |
| Ароматизований | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Характеристики | |
| Щільність | 10 |
| Кількість в упаковці | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴/упаковка





