- Кількість у пакунку — 50 (шт).
- Довжина — 1100 (мм).
- Ширина — 650 (мм).
- Щільність — 10 (мікрон) низького тиску.
- Матеріал — поліетилен.
Поліетиленові чохли є прекрасними помічниками як у сфері торгівлі, так і в побуті. Вони можуть використовуватися для зберігання і транспортування одягу, оберігаючи вироби від пилу, вологи, бруду, а також від зовнішніх пошкоджень. Чохли допоможуть зберегти тканинні вироби в чистому та охайному вигляді. А також вони застосовуються як мішки для паковання різного товару: іграшок, сумок, постільної білизни, подушок, ковдр, рушників та іншого домашнього текстилю. Поліетиленова упаковка є одним із найекономніших і найнадійніших способів пакування продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чохол стандартний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 0.1 см |
| Вологонепроникний | Так |
| Ароматизований | Ні |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴/упаковка





