- Кількість в упаковці - 50 (шт).
- Довжина - 1400 (мм).
- Ширина - 650 (мм).
- Щільність - 10 (мікрон).
- Матеріал - поліетилен.
Поліетиленові чохли є прекрасними помічниками як у сфері торгівлі, так і в побуті. Вони можуть використовуватися для зберігання і транспортування одягу, оберігаючи виробу від пилу, вологи, бруду, а також від зовнішніх пошкоджень. Чохли допоможуть зберегти тканинні вироби в чистому і охайному вигляді. А також вони застосовуються в якості мішків для упаковки різного товару: іграшок, сумок, постільної білизни, подушок, ковдр, рушників та іншого домашнього текстилю. Поліетиленова упаковка є одним з самих економних і надійних способів упаковки продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Чохол стандартний |
| Матеріал | Поліетилен |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 0.1 см |
| Вологонепроникний | Так |
| Ароматизований | Ні |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴/упаковка





